lauksaimniecības, dārzkopības, komunālā saimniecības tehnika un to agregāti

+371 - 29 22 99 78info@ligumss.lv

z/s Ķiršlejas Ligumss uzņēmuma grupa piedāvā dažādu lauksaimniecības, dārzkopības, komunālās saimniecības tehniku un to agregātus.

Piedāvājumā plašs klāsts dažādu Japāņu traktoru: pieejami gan jauni Mitsubishi traktori, gan arī lietoti Iseki, Yanmar, Kubota traktori dažādos modeļos. Traktoriem iespējams uzstādīt papildu aprīkojumu (kabīnes, frontālos iekrāvējus, dažāda garuma sniega lāpstas, kausus un citas preces), kas atvieglotu un uzlabotu darbošanās procesu.

Kā zināms, lai nodarbotos ar lauksaimniecību, dārzkopību, komunālo saimniecību ar labu traktoru vien nepietiks, tāpēc piedāvājumā mums ir pieejami dažādi agregāti un aprīkojums, gan zemes apstrādei, uzturēšanai, gan arī izaudzētās ražas ievākšanai. Mums ir arī dažādi komunālās saimniecības agregāti.

Pieejams plašs klāsts augsnes apstrādes tehnikas: dažāda izmēra jaunas un lietotas zemes frēzes un to rezerves daļas; arkli; vagotāji; ecēšas; kultivatori. Iespējams iegādāties arī kartupeļu racējus, minerālu-sāls kaisītājus un citas preces. Piedāvājumā ir arī dažāda veida un izmēra uz traktora uzkabināmas pļaujmašīnas.

Tā pat pie mums ir iespējams iegādāties dažāda izmēra un krāsas vienasu un divasu lauksaimniecības/komunālās saimniecības piekabītes.

Preču klāsts ir bagāts un mainās katru dienu, tāpēc, ja rodas interese, vai ir kādi jautājumi, droši zvaniet uz augstāk norādīto telefona numuru vai rakstiet uz e-pastu, vai arī aizpildiet pieteikuma formu un mēs ieteiksim un atradīsim Jums piemērotāko preci.

Kontaktforma

Pēc pieteikuma formas aizpildīšanas, mēs ar Jums sazināsimies, lai apstiprinātu Jūsu pieteikumu.